Mapa salonów Hair.TOXX

| POCZUJ NATURALNĄ MOC ZIMNA

Znajdź salon w swoje okolicy i wybierz rytuał dla siebie.
 

| ZNAJDŹ SALON HAIR.TOXX W SWOJE OKOLICY

Na mapie przedstawiamy salony fryzjerskie i gabinety trychologiczne oficjalnie współpracujące z marką Hair.TOXX. Możesz w nich wykonać zabieg krioterapii włosów oraz pozostałe rytuały Hair.TOXX. W podanych punktach dostępne są również w sprzedaży kosmetyki do pielęgnacji domowej jak i zestaw do lodowego rytuału Icy Experience

| RYTUAŁY HAIR.TOXX

Krioterapia włosów Hair.TOXX
KRIOTERAPIA WŁOSÓW

Krioterapia włosów Hair.TOXX chroni włosy przed uszkodzeniami oraz regeneruje zniszczone włókna i łuskę włosa. Włosy po zabiegu odzyskują blask, jedwabisty połysk oraz zachowują swoją strukturę.

Odnowa Açai Hair.TOXX
ODNOWA AÇAÍ 

Rytuał, który rozpoczynamy od pielęgnacji skóry głowy. Szampon peelingujący Frost ma działanie łagodzące, wzmacnia cebulki włosów oraz przyspiesza porost. Zabieg regeneruje i chroni włosy.

Pielęgnacja skóry głowy Hair.TOXX
PIELĘGNACJA SKÓRY GŁOWY

Rytuał ma na celu dokładne oczyszczenie skóry głowy z pozostałości po kosmetykach i martwego naskórka. Dzięki właściwościom antybakteryjnym i przeciwgrzybicznym szampon Frost dba o mineralny balans skóry głowy.

Kontrola puszenia Hair.TOXX
KONTROLA PUSZENIA

Rytuał dzięki, któremu włosy nie będą się puszyć ani elektryzować. Podczas zabiegu wykorzystujemy odżywkę Zero Frizz Leave-in, która ułatwia rozczesywanie, dodaje blasku i chroni włosy przed stresorami środowiskowymi.

Açai Booster Hair.TOXX
AÇAÍ BOOSTER 

Ochronny rytuał, który zabezpiecza włosy przed stresorami środowiskowymi takimi jak promieniowanie UV, wysoka temperatura, wiatr, zanieczyszczenia. Chroni je przed utratą melaniny, degradacją aminokwasów i blaknięciem koloru.

Icy Experience Hair.TOXX
ICY EXPERIENCE

Aby przedłużyć działanie zabiegu krioterapii włosów, dlatego stworzyliśmy rytuał, który podtrzyma jej efekty jeszcze skuteczniej. Oprócz działania rewitalizującego, zabieg z lodowym czepkiem jest niezwykle przyjemny i orzeźwiający.

Masz pytania ?

KONTAKT

Email

Napisz do nas

Telefon

Zadzwoń

Formularz kontaktowy

Dołącz do nas

ADRES

ul. Puławska 403A
02-801 Warszawa


KONTAKT

Email:
biuro@hairtoxx.pl 

Telefon:
+48 666 351 675
+48 606 199 959

O NAS
    Oficjalna strona Hair.TOXX Polska, wyłącznego importera kosmetyków Hair.TOXX oraz urządzenia do krioterapii włosów Hair.TOXX Frozen Machine.
 

The site was made with Mobirise