Procedury i zabiegi z wykorzystaniem kosmetyków Hair.TOXX

| ODKRYJ WSZYSTKIE RYTUAŁY HAIR.TOXX

OSIĄGAJ NAJLEPSZE EFEKTY WSZYSTKICH
ZABIEGÓW CHEMICZNYCH

Teraz nawet mocno zniszczone włosy możesz  bezpiecznie
poddawać procedurom:
KOLORYZACJI, ROZJAŚNIANIA, PROSTOWANIA

 

| NASZE RYTUAŁY

Zabieg krioterapii włosów Hair.TOXX od kilku lat jest przeprowadzany przez fryzjerów i trychologów w ponad 20 krajach. Dziś wykorzystując swoje doświadczenie wprowadzamy nowe, udoskonalone produkty i receptury, dzięki którym oprócz regeneracji łodygi włosa, zadbamy również o skórę głowy. Odkrywamy przed Wami, aż 7 rytuałów z wykorzystaniem kosmetyków Hair.TOXX oraz ujemnej temperatury generowanej przez urządzenie Frozen Machine,
dzięki czemu precyzyjnie trafiamy w potrzeby każdego Klienta.
Krioterapia włosów Hair.TOXX
KRIOTERAPIA WŁOSÓW

Krioterapia włosów Hair.TOXX chroni włosy przed uszkodzeniami oraz regeneruje zniszczone włókna i łuskę włosa. Włosy po zabiegu odzyskują blask, jedwabisty połysk oraz zachowują swoją strukturę.

Odnowa Açai Hair.TOXX
ODNOWA AÇAÍ 

Rytuał, który rozpoczynamy od pielęgnacji skóry głowy. Szampon peelingujący Frost ma działanie łagodzące, wzmacnia cebulki włosów oraz przyspiesza porost. Zabieg regeneruje i chroni włosy.

Pielęgnacja skóry głowy Hair.TOXX
PIELĘGNACJA SKÓRY GŁOWY

Rytuał ma na celu dokładne oczyszczenie skóry głowy z pozostałości po kosmetykach i martwego naskórka. Dzięki właściwościom antybakteryjnym i przeciwgrzybicznym szampon Frost dba o mineralny balans skóry głowy.

Kontrola puszenia Hair.TOXX
KONTROLA PUSZENIA

Rytuał dzięki, któremu włosy nie będą się puszyć ani elektryzować. Podczas zabiegu wykorzystujemy odżywkę Zero Frizz Leave-in, która ułatwia rozczesywanie, dodaje blasku i chroni włosy przed stresorami środowiskowymi.

Açai Booster Hair.TOXX
AÇAÍ BOOSTER 

Ochronny rytuał, który zabezpiecza włosy przed stresorami środowiskowymi takimi jak promieniowanie UV, wysoka temperatura, wiatr, zanieczyszczenia. Chroni je przed utratą melaniny, degradacją aminokwasów i blaknięciem koloru.

Icy Experience Hair.TOXX
ICY EXPERIENCE

Aby przedłużyć działanie zabiegu krioterapii włosów, dlatego stworzyliśmy rytuał, który podtrzyma jej efekty jeszcze skuteczniej. Oprócz działania rewitalizującego, zabieg z lodowym czepkiem jest niezwykle przyjemny i orzeźwiający.

| EFEKTY ZABIEGÓW PRZED I PO

| OCHRONA PLEX - OSIĄGAJ NAJLEPSZE EFEKTY WSZYSTKICH ZABIEGÓW CHEMICZNYCH

Serum rewitalizujące REVITALIZING SERUM umożliwia profesjonalistom bezpieczne przeprowadzanie zabiegów chemicznych, zapewnia ochronę PLEX podczas koloryzacji, rozjaśniania czy prostowania. Wystarczy dodać serum do mieszanki koloryzacyjnej lub rozjaśniającej

  • Kompatybilne ze wszystkimi usługami i zabiegami
  • Nie niszczy efektów rozjaśniania, koloryzacji lub innych zabiegów
  • Nie ma wpływu na czas trwania tych zabiegów
  • Nie zmienia proporcji i działania oxydantów oraz środków koloryzujących
  • Nie niszczy efektów nadawania objętości włosom
  • Pogłębia penetrację koloru
  • Wzmacnia, dodaje elastyczności i zwiększa łatwość rozczesywania

ROZJAŚNIANIE

Nie musisz wybierać między wymarzonym kolorem jak platynowy blond, a zdrowymi włosami. Użyj rewitalizującego serum REVITALIZING SERUM Hair.TOXX podczas rozjaśniania, dekoloryzacji, baleyageu, ombre lub innych procesów rozjaśniania. Zapewnia ono bezpieczną przemianę i pozwala uniknąć problemów takich jak suchość i kruchość włosów. 


KOLORYZACJA

Większość osób uważa, że rozjaśnianie jest bardziej niebezpieczne dla włosów niż koloryzacja. Nie możemy jednak zapominać o tym, jak potencjalnie może być szkodliwa. Serum rewitalizujące REVITALIZING SERUM zapewnia całkowite bezpieczeństwo, daje swobodę twórczą w zastosowaniu koloru i to bezpośrednio po przeprowadzonym zabiegu rozjaśniania.


PROSTOWANIE

Prostowanie może sprawić, że Twoje włosy będą jedwabiste i piękne, ale w związku z tym,  że jest to zabieg chemiczny, uzyskany efekt prostych włosów często wiąże się z niechcianymi skutkami ubocznymi. Każdy zabieg chemiczny obniża w znacznym stopniu poziom nawilżenia włosów i pozbawia je składników odżywczych. Prostowanie chemiczne nie jest wyjątkiem, ale dodanie serum rewitalizującego REVITALIZING SERUM do procesu prostowania chroni wiązania dwusiarczkowe, które normalnie przy takich zabiegach pękają. Serum Hair.TOXX gwarantuje, że włosy stają się zdrowe, gładkie i pełne blasku.


Dowiedz się więcej na temat procedur PLEX oraz ULTRA PLEX oraz jak i kiedy je zastosować.

Serum rewitalizujące REVITALIZING SERUM Hair Toxx ochrona plex
Czy wiesz, że...

Struktura włosa - funkcje
Łuska, czyli zewnętrzna część włosa pokryta jest niewielką warstwą naturalnego oleju, zwanego sebum, który wraz z łuską tworzą tarczę chroniącą wnętrze włosa, czyli korę i rdzeń. Jest to bardzo istotne, ze względu na ważne funkcje, jakie pełni wewnętrzna warstwa włosa, w tym nadawanie włosom koloru i kształtu.

Czynniki naturalne
Włosy są codziennie narażone na działanie różnych zewnętrznych czynników – m.in. słońca, soli, które przyspieszają starzenie się włosów, przez co tracą one sprężystość i blask. Co więcej, włosy tracą wilgoć i stają się suche i łamliwe.

Czynniki chemiczne
Obok naturalnych uszkodzeń włosy niszczą się poprzez stosowanie różnych zabiegów takich jak koloryzacja, rozjaśnianie czy prostowanie. Mają one zły wpływ zarówno na zewnętrzne, jak i wewnętrzne struktury włosa. Jeśli chodzi o chemiczne zabiegi prostujące, wiele z nich skutecznie rozbija wiązania dwusiarczkowe obecne we włosach (które nadają im kształt). To z kolei obniża poziom keratyny i pozbawia włosy składników odżywczych, co powoduje kolejne zniszczenia. 

Chcesz nawiązać z nami współpracę?

KONTAKT

Email

Napisz do nas

Telefon

Zadzwoń

Formularz kontaktowy

Dołącz do nas

ADRES

ul. Puławska 403A
02-801 Warszawa


KONTAKT

Email:
biuro@hairtoxx.pl 

Telefon:
+48 666 351 675
+48 606 199 959

O NAS
    Oficjalna strona Hair.TOXX Polska, wyłącznego importera kosmetyków Hair.TOXX oraz urządzenia do krioterapii włosów Hair.TOXX Frozen Machine.
 

Site was designed with Mobirise