Procedury i zabiegi z wykorzystaniem kosmetyków Hair.TOXX

Odkryj wszystko co kosmetyki Hair.TOXX mogą zrobić
dla Ciebie

OSIĄGAJ NAJLEPSZE EFEKTY WSZYSTKICH
ZABIEGÓW CHEMICZNYCH

Nawet mocno zniszczone włosy możesz teraz bezpiecznie
poddawać procedurom:
KOLORYZACJI, ROZJAŚNIANIA, PROSTOWANIA

 

HAIR.TOXX FULL TREATMENT
PEŁNY ZABIEG ODŻYWCZY

Zabieg odżywczy FULL TREATMENT może być przeprowadzany przed jakimkolwiek zabiegiem chemicznym. Jest to pełna kuracja z wykorzystaniem kosmetyków Hair.TOXX: szamponu, serum, maski i olejku. Warto ją wykonywać regularnie (można co 10 dni, ale nie częściej) w celu uzyskania najlepszych rezultatów. W ten sposób zapewnimy włosom odpowiednią ochronę dzięki regularnej absorpcji składników odżywczych utraconych w wyniku uszkodzeń środowiskowych takich jak ekspozycja na słońce, zanieczyszczenia czy słona woda. Włosy staną się sprężyste, elastyczne i zyskają połysk.Zabieg odżywczy Full Treatment Hair.TOXX

OCHRONA PLEX
OSIĄGAJ NAJLEPSZE EFEKTY WSZYSTKICH ZABIEGÓW CHEMICZNYCH

Serum rewitalizujące REVITALIZING SERUM umożliwia profesjonalistom bezpieczne przeprowadzanie zabiegów chemicznych, zapewnia ochronę podczas koloryzacji, rozjaśniania czy prostowanie.

  • Kompatybilne ze wszystkimi usługami i zabiegami
  • Nie niszczy efektów rozjaśniania, koloryzacji lub innych zabiegów
  • Nie ma wpływu na czas trwania tych zabiegów
  • Nie zmienia proporcji i działania oxydantów oraz środków koloryzujących
  • Nie niszczy efektów nadawania objętości włosom
  • Pogłębia penetrację koloru
  • Wzmacnia, dodaje elastyczności i zwiększa łatwość rozczesywania

ROZJAŚNIANIE

Nie musisz wybierać między wymarzonym kolorem jak platynowy blond, a zdrowymi włosami. Użyj rewitalizującego serum REVITALIZING SERUM Hair.TOXX podczas rozjaśniania, dekoloryzacji, baleyageu, ombre lub innych procesów rozjaśniania. Zapewnia ono bezpieczną przemianę i pozwala uniknąć problemów takich jak suchość i kruchość włosów. 


KOLORYZACJA

Większość osób uważa, że rozjaśnianie jest bardziej niebezpieczne dla włosów niż koloryzacja. Nie możemy jednak zapominać o tym, jak potencjalnie może być szkodliwa. Serum rewitalizujące REVITALIZING SERUM zapewnia całkowite bezpieczeństwo, daje swobodę twórczą w zastosowaniu koloru i to bezpośrednio po przeprowadzonym zabiegu rozjaśniania.

PROSTOWANIE

Prostowanie może sprawić, że Twoje włosy będą jedwabiste i piękne, ale w związku z tym,  że jest to zabieg chemiczny, uzyskany efekt prostych włosów często wiąże się z niechcianymi skutkami ubocznymi. Każdy zabieg chemiczny obniża w znacznym stopniu poziom nawilżenia włosów i pozbawia je składników odżywczych. Prostowanie chemiczne nie jest wyjątkiem, ale dodanie serum rewitalizującego REVITALIZING SERUM do procesu prostowania chroni wiązania dwusiarczkowe, które normalnie przy takich zabiegach pękają. Serum Hair.TOXX gwarantuje, że włosy stają się zdrowe, gładkie i pełne blasku.

Serum rewitalizujące REVITALIZING SERUM Hair Toxx ochrona plex
Czy wiesz, że...

Struktura włosa - funkcje
Łuska, czyli zewnętrzna część włosa pokryta jest niewielką warstwą naturalnego oleju, zwanego sebum, który wraz z łuską tworzą tarczę chroniącą wnętrze włosa, czyli korę i rdzeń. Jest to bardzo istotne, ze względu na ważne funkcje jakie pełni wewnętrzna warstwa włosa, w tym nadawanie włosom koloru i kształtu.

Czynniki naturalne
Włosy są codziennie narażone na działanie różnych zewnętrznych czynników – m.in. słońca, soli, które przyspieszają starzenie się włosów, przez co tracą one sprężystość i blask. Co więcej, włosy tracą wilgoć i stają się suche i łamliwe.

Czynniki chemiczne
Obok naturalnych uszkodzeń włosy niszczą się poprzez stosowanie różnych zabiegów takich jak koloryzacja, rozjaśnianie czy prostowanie. Mają one zły wpływ zarówno na zewnętrzne, jak i wewnętrzne struktury włosa. Jeśli chodzi o chemiczne zabiegi prostujące, wiele z nich skutecznie rozbija wiązania dwusiarczkowe obecne we włosach (które nadają im kształt). To z kolei obniża poziom keratyny i pozbawia włosy składników odżywczych, co powoduje kolejne zniszczenia. 

Procedury i zabiegi
FAQ - NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Nie, kosmetyki Hair.TOXX poprawiają rezultaty nie wydłużając czasu trwania zabiegu.

Nie, serum rewitalizujące Hair.Toxx tworzy nowe wiązania dwusiarczkowe i chroni istniejące podczas tego typu zabiegów. Nie zwiększa ani nie zmniejsza mocy nadtlenku, a jedynie dba o strukturę pasma i chroni zdrowie włosów. 

Tak, kosmetyki i zabiegi Hair.TOXX są w pełni kompatybilne z wieloma innymi zabiegami, takimi jak prostowanie (które używa tioglikolan amonu, guanidynę, wodorotlenek sodu), koloryzacja i zabiegi rozjaśniania (takie jak ombré, balayage, pasemka). Serum Hair.TOXX może być również stosowane podczas tych procedur.

Serum Rewitalizujące odbudowuje osłabione, zniszczone włosy, wzmacniając ich strukturę od wewnątrz. Łączy wiązania dwusiarczkowe. Pozwala na dłuższe działanie zabiegów chemicznych, takich jak koloryzacja czy rozjaśnianie, bez uszkadzania włosów. Serum dodaje się w odpowiednich proporcjach bezpośrednio do mieszanki z farbą do włosów, mieszanki rozjaśniającej czy kremu do prostowania.

Tak, Açaí Berry Infusion Oil jest nie tylko środkiem zapobiegającym puszeniu się włosów, olejek chroni przed wysoką temperaturą
i zwiększa połysk, dlatego polecamy zastosować go na ostatnim etapie zabiegu tuż przed suszeniem włosów.

Chcesz nawiązać z nami współpracę?

KONTAKT

Email

Masz pytania?

Telefon

Zadzwoń

ADRES

ul. Tadeusza Kościuszki 17C
05-500 Piaseczno


KONTAKT

Email: biuro@hairtoxx.pl 
Telefon: +48 666 351 675

O NAS
    Oficjalna strona Hair.TOXX Polska, wyłącznego importera kosmetyków Hair.TOXX oraz urządzenia do krioterapii włosów Hair.TOXX Frozen Machine.
Autoryzowany Partner Sprzedaży

MFryz - Brands for Professionals

Made with Mobirise software