Linia Profesjonalna Hair.TOXX

Profesjonalna linia Hair.TOXX to kosmetyki stworzone wyłącznie dla salonów
fryzjerskich, do przeprowadzania zabiegów regeneracyjnych i odżywczych
oraz do krioterapii włosów. Posiadają bogatą formułę, która łączy jagody Açaí
z kwasem hialuronowym, uzupełnioną o naszą ekskluzywną technologię
Lipophilic Complex. Zapewniają głęboką odbudowę, a włosy stają się
sprężyste, elastyczne i zyskają połysk.

Szampon oczyszczający Hair.TOXX do krioterapii włosów
Szampon Gentle Clarifier
- delikatne oczyszczenie

Hair.TOXX Gentle Clarifier to głęboko oczyszczający szampon do stosowania przed zabiegiem. Całkowicie usuwa zanieczyszczenia i pozostałości po kosmetykach bez szkody dla włosów i bez ich obciążania.
Szampon Gentle Clarifier ma pH 5.2, dzięki czemu nie rozwarstwia włosa, tylko oczyszcza, odkrywa ubytki i przygotowuje włosy do zabiegu Hair.TOXX.

Pojemność: 1000 ml

Serum rewitalizujące Hair.TOXX do krioterapii włosów
Revitalizing Serum
- odżywienie i ochrona PLEX

Hair.TOXX Revitalizing Serum działa bezpośrednio na korę włosa, aby zapewnić odmłodzenie i ochronę, zapobiega matowieniu oraz łamliwości włosów.
To w serum znajduje się największa dawka kwasu hialuronowego i w połączeniu z maską Protective tworzy mieszankę regenerującą i rekonstruującą włos.
Serum Rewitalizujące odbudowuje osłabione, zniszczone włosy, wzmacniając ich strukturę od wewnątrz. Łączy wiązania dwusiarczkowe. To nie wszystko: pozwala fryzjerowi na dłuższe działanie zabiegów chemicznych, takich jak farbowanie czy rozjaśnianie, bez uszkadzania włosów. Dzięki temu można uzyskać mocniejsze, bardziej żywe kolory, osiągając platynowy blond, o jakim zawsze marzą klienci, zapewniając bezpieczeństwo, na jakie zasługują!

OCHRONA WŁOSÓW PODCZAS:
ZABIEGÓW CHEMICZNYCH
ROZJAŚNIANIA
KOLORYZACJI
PROSTOWANIA

Pojemność:  300 ml

Maska ochronna Hair.TOXX do krioterapii włosów
Protective Mask
- odbudowa i regeneracja

Hair.TOXX Protective Mask to zaawansowany produkt, posiadający moc odbudowującą dzięki kompleksowi lipofilowemu. Maska Ochronna zawiera ten sam składnik aktywny, który znajduje się w Serum Rewitalizującym. Maska jest w postaci kremu, co ułatwia aplikację. Wykorzystujemy ją przy kuracjach Hair.TOXX w celu uzyskania najlepszych rezultatów. Uzupełnia naturalne warstwy lipidowe utracone w wyniku uszkodzeń środowiskowych i chemicznych oraz wzmacnia siłę włosów dzięki mieszance aminokwasów. Wreszcie, ale nie mniej ważne, Maska Ochronna zawiera również masło z awokado dla odnowienia poziomu lipidów włosów. Maska Protective ma pH 3,5.

Pojemność: 1000 g

Kosmetyki Hair.TOXX nie zawierają silikonów, siarczanów, ftalanów, DEA, aldehydów i nigdy nie były testowane na zwierzętach.

Urządzenie do krioterapii Frozen Machine Hair Toxx
Frozen Machine
- urządzenie do krioterapii

Urządzenie Hair.TOXX Frozen Machine osiąga temperaturę -16°C gwarantując maksymalną absorpcję składników odżywczych zawartych w kosmetykach Hair.TOXX. Jego głównym zadaniem jest chronić strukturę włosa, zamrażać substancje odżywcze we wszystkich strukturach włosów zapewniając ich piękny wygląd. Urządzenie zostało zaprojektowane jako ekskluzywne rozwiązanie dla salonów. Wykonane jest z bezpiecznych materiałów i spełnia europejskie normy CE. Gwarantuje bezinwazyjną aplikację oraz daje uczucie świeżości. Bogata formuła kosmetyków Hair.TOXX, które zwierają kwasu hialuronowy, jagody Açaí oraz masło awokado w połączeniu z działaniem maszyny dają spektakularne rezultaty.

- Bezinwazyjna aplikacja
- Uczucie chłodzącej świeżości
- Temperatura: -16°C
- Środki chłodzące, które automatycznie się reaktywują z Frozen Machine. 

Olejek z Jagód Acai

OLEJEK Z JAGÓD ACAI
BEZ PUSZENIA - POŁYSK 3D

Główny składnik całej linii Hair.TOXX, dostępny jest od teraz w wersji skoncentrowanej jako Açaí Berry Infusion Oil i warto go mieć zawsze przy sobie. Zostanie Twoim najlepszym przyjacielem, na którym możesz polegać o każdej porze dnia i nocy. Olejek Açaí jest czymś więcej niż tylko środkiem zapobiegającym puszeniu się włosów, olejek chroni przed wysoką temperaturą, promieniami UV
i zwiększa połysk!

Hair.TOXX Linia Profesjonalna
FAQ - NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Hair.TOXX Full Treatment to kompleksowa kuracja chroniąca włosy przed czynnikami zewnętrznymi, zarówno naturalnymi, jak i chemicznymi. Kurację Hair.TOXX należy stosować przed, w trakcie i po wszelkich zabiegach chemicznych, a także jako codzienną pielęgnację włosów. Do przeprowadzenia zabiegu niezbędne są: Szampon Gentle Clarifier, Revitalizing Serum, Protective Mask, Olejek z jagód AÇAÍ.

Połączenie kosmetyków wraz z urządzeniem Frozen Machine Hair.TOXX to zabieg krioterapii włosów ICE-COLD Treatment!

Nie. Hair.TOXX nie zawiera silikonów, siarczanów, ftalanów, DEA, aldehydów i nigdy nie było testowane na zwierzętach.

Ponieważ serum Hair.TOXX to produkt wielofunkcyjny, chroni i odbudowuje wiązania dwusiarczkowe, to może być stosowane przy różnych zabiegach. Służy jako ochrona podczas koloryzacji, rozjaśniania i prostowania. Może być stosowane regularnie w kuracji co 10 dni. Działa jak PLEX i jednocześnie dostarcza włosom kwasu hialuronowego. Jego użycie nie wpływa w żaden sposób negatywnie na pigmentację, nie zmienia koloru i nie powoduje pojawienia się żółtych ani zielonych odcieni, wręcz odwrotnie. Wspiera zabiegi i pomaga osiągnąć lepsze rezultaty.

Maska Ochronna zawiera ten sam składnik aktywny, który znajduje się w Serum Rewitalizującym. Maska jest w postaci kremu, co ułatwia aplikację. Wykorzystujemy ją przy kuracjach Hair.TOXX w celu uzyskania najlepszych rezultatów. Jednym z jej składników jest masło awokado, które reguluje gospodarkę lipidową i poprawia wchłanialność składników odżywczych. Maska ma pH 3,5.
Serum łączy wiązania dwusiarczkowe przed i po zabiegu, przywracając siłę, strukturę i integralność włosów, a dodatkowo dostarcza kwasu hialuronowego.
Warto stosować zarówno maskę, jak i serum Hair.TOXX jako wsparcie innych zabiegów wykonywanych w salonie takich jak koloryzacja, rozjaśnianie czy prostowanie.

Kosmetyki Hairtoxx powstały z myślą o regeneracji włosów ekstremalnie zniszczonych. Opracowane procedury gwarantują skuteczność i najlepszą wydajność kosmetyków, dlatego warto stosować kosmetyki zgodnie z zaleceniami. Linia profesjonalna Hair.TOXX stworzona została wyłącznie dla salonów fryzjerskich, do przeprowadzania zabiegów regeneracyjnych i odżywczych oraz do krioterapii włosów. Posiadają bogatą formułę, która łączy jagody Açaí z kwasem hialuronowym, uzupełnioną o naszą ekskluzywną technologię
Lipophilic Complex. Zapewniają głęboką odbudowę, a włosy stają się sprężyste, elastyczne i zyskują połysk.

W uproszczeniu do przeprowadzenia zabiegu krioterapii niezbędne są:

> Szampon GENTLE CLARIFIER: myjemy włosy w celu ich oczyszczenia i przygotowania ich do zabiegu;

> Serum REVITALIZING SERUM + Maska PROTCTIVE MASQUE: przygotowujemy mieszankę według wskazanych proporcji, którą nakładamy na włosy, a następnie zamrażamy za pomocą urządzenia FROZEN MACHINE;

> Olejek Açaí Berry Infusion Oil: po spłukaniu włosów, nakładamy olejek, aby zabezpieczyć włos przed wysoką temperaturą i jeszcze bardziej wydobyć z nich blask, a następnie suszymy włosy i stylizujemy.

GOTOWE! Efekt to zdrowe i piękne włosy!

Absolutnie nie! Kosmetyki z linii profesjonalnej Hair.TOXX są zastrzeżone tylko dla fryzjerów i salonów fryzjerskich, które posiadają nasze oryginalne urządzenie do krioterapii włosów Frozen Machine Hair.TOXX. To bardzo ważne, ponieważ każde urządzenie przypisane jest do użytkownika, który otrzymuje swój unikalny kod ID. Dzięki temu zapewniamy ekskluzywność i bezpieczeństwo naszym Klientom.

Chcesz nawiązać z nami współpracę?

KONTAKT

Email

Masz pytania?

Telefon

Zadzwoń

Formularz kontaktowy

ADRES

Aleje Jerozolimskie 200/0A6
02-486 Warszawa


KONTAKT

Email: biuro@hairtoxx.pl 
Telefon: +48 666 351 675

O NAS
    Oficjalna strona Hair.TOXX Polska, wyłącznego importera kosmetyków Hair.TOXX oraz urządzenia do krioterapii włosów Hair.TOXX Frozen Machine.
 

Made with Mobirise free builder