Home Care Line Hair.TOXX

Domowa linia pielęgnacyjna Hair.TOXX pozwala zachować zdrowe,
błyszczące, gładkie włosy, odporne na czynniki chemiczne i środowiskowe.
Przedłuża efekty zabiegów Hair.TOXX takich jak krioterapia włosów czy kuracja
odżywcza Full Treatment. W jej skład wchodzą: szampon, maska, olejek.
 
bez parabenów | bez siarczanów | bez olejów mineralnych

Szampon Vitality Home Care Line Hair.TOXX do przedłużania efektów zabiegu krioterapii
Szampon Vitality
- pielęgnacja domowa

Vitality Shampoo Home Care Line został specjalnie opracowany, aby przedłużyć efekty zabiegów Hair.TOXX. Szampon Vitality do produkt do pielęgnacji domowej, który zapewnia dodatkową ochronę włosów! Nie zawiera siarczanów. Posiada moc oczyszczającą, ale jednocześnie jest delikatny dla naszych włosów. Usuwa codzienne zanieczyszczenia z włosów bez ich uszkadzania.
Chroni, nawilża oraz oczyszcza kosmyki włosów.

Pojemność: 300 ml

Dostępny w Autoryzowanych salonach Hair.TOXX

Serum Vitality Home Care Line Hair.TOXX do przedłużania efektów zabiegu krioterapii
Maska Vitality
- pielęgnacja domowa

Hair.TOXX Vitality Masque Home Care Line wspomaga nawilżanie włosów
i działa jak tarcza ochronna przed uszkodzeniami zewnętrznymi i procesami chemicznymi dzięki między innymi właściwościom jagód Açaí, które znajdują się w składzie. Maska witalna ma za zadanie przedłużyć efekty kuracji Full Treatment, zabiegu krioterapii Hair.TOXX oraz innych zabiegów wykonywanych
w salonie. Ma zaawansowanie właściwości odbudowujące dzięki zastosowaniu kompleksu lipofilowego. Uzupełnia naturalne warstwy lipidowe utracone w wyniku uszkodzeń środowiskowych i chemicznych oraz wzmacnia siłę włosów dzięki mieszance aminokwasów. Włosy będą wygładzone, miękkie i sprężyste. Wreszcie, ale nie mniej ważne, maska zawiera również masło z awokado dla odnowienia poziomu lipidów włosów.

Porada: Aby uzyskać jeszcze pełniejsze odżywienie, zmieszaj Vitality Masque z kilkoma kroplami olejku Açaí.


Pojemność:  250 ml

Dostępna w Autoryzowanych salonach Hair.TOXX

Olejek z jagód Acai Home Care Line Hair.TOXX
Açaí Berry Infusion Oil

Jagody Acai to główny składnik wszystkich linii Hair.TOXX, jest teraz dostępny w wersji koncentratu i zostanie Twoim najlepszym przyjacielem, na którego możesz liczyć o każdego porze dnia i nocy. Olejek Açaí Infusion jest czymś więcej niż tylko środkiem zapobiegającym puszeniu się włosów, chroni również przed wysoką temperaturą i zwiększa połysk. Daje efekt 3D!

Ochrona przed ciepłem: nałóż 2-3 pompki olejku na wilgotne włosy w połowie ich długości i na końcach, a następnie wysusz włosy, aby nadać im większą gładkość i elastyczność.

Odrobina blasku: rozgrzej jedną pompkę oleju w dłoniach, nałóż na suche włosy w połowie ich długości aż po końce, aby kontrolować puszenie się włosów i nadać im blasku.

Kontroluj puszenie się włosów przez cały dzień: nakładaj na suche końcówki w ciągu dnia, aby je wygładzić i kontrolować puszenie się włosów.

Dodaj blasku każdej stylizacji: dodaj 1-2 krople do swojego ulubionego produktu do stylizacji włosów, w efekcie włosy zyskają miękkość i połysk.


Pojemność: 7 ml / 60 ml

Dostępne w Autoryzowanych salonach Hair.TOXX

Kosmetyki Hair.TOXX nie zawierają silikonów, siarczanów, ftalanów, DEA, aldehydów i nigdy nie były testowane na zwierzętach.

Dlaczego właściwa pielęgnacja domowa włosów jest taka ważna?

Używanie odpowiednich produktów sprawia, że efekt końcowy każdej kuracji włosów jest bardzo różny, na co wpływ ma wiele czynników takich jak stan włosów czy właśnie kosmetyki jakich używamy w domu po przeprowadzonym zabiegu. Zalecamy wykorzystanie całej linii Hair.TOXX Home Care Line, aby utrzymać efekt na dłużej i zagwarantować zdrowie włosów. Aby uzyskać jeszcze pełniejsze odżywienie, zmieszaj maskę Vitality Masque z kilkoma kroplami olejku Açaí.

Jagody Acai

JAGODY AÇAÍ: MOC ANTYOKSYDACYJNA

Açai to Brazylijski owoc bogaty w antocyjany, które stanowią naturalny mechanizm ochronny przed stresorami środowiskowymi.
Jego moc antyoksydacyjna chroni włosy przed utratą melaniny, degradacją aminokwasów i blaknięciem koloru spowodowanym promieniowaniem UV. Ponadto, na zewnętrznych warstwach łuski, promieniowanie UV utlenia lipidy, a wynikiem tej reakcji jest szorstka i popękana powierzchnia włosa, co naraża jego korę na dalsze uszkodzenia.

Poza wielką mocą antyoksydacyjną, Açai zawiera również wysoką zawartość składników odżywczych. Dzięki temu wszystkie produkty Hair.TOXX przywracają włosom zdrowy wygląd.


Największe korzyści płynące z Açaí:

- Przeciwutleniacz
- Proteiny
- Witamina A
- Witamina B1
- Kwas linolowy (omega-6)
- Kwas oleinowy (omega-9) 

Linia Home Care Hair.TOXX
FAQ - NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

W zależności od tego, ile razy włosy zostaną umyte, efekt kuracji może utrzymywać się krócej lub dłużej. Codzienne stosowanie domowych zabiegów pielęgnacyjnych pomaga utrzymać tę ochronę.

Pozwól masce Vitality Masque działać nieco dłużej ok. 10 minut raz w tygodniu, aby intensywnie odżywić pasma włosów. Jeśli chcesz uzyskać jeszcze pełniejsze odżywienie, zmieszaj Vitality Masque z kilkoma kroplami olejku Açaí.

Używanie odpowiednich produktów sprawia, że efekt końcowy każdej kuracji włosów jest bardzo różny. Zalecamy wykorzystanie całej linii Hair.TOXX Home Care (do pielęgnacji domowej), aby utrzymać efekt na dłużej i zagwarantować zdrowie włosów.

Nie. Kosmetyki Hair.TOXX nie zawierają parabenów, nie zawierają siarczanów, nie zawierają też olejów mineralnych.

Hair.TOXX Home Care Line to linia pielęgnacyjna, która zapewnia długotrwałe rezultaty, w jej skład wchodzą:
• Szampon Vitality Shampoo 300ml - nasycony Açaí Berry
• Maska Vitality Masque 250ml - nasycony Açaí Berry
• Olejek infuzyjny z jagód Acai 60ml / 7ml

Chcesz nawiązać z nami współpracę?

KONTAKT

Email

Masz pytania?

Telefon

Zadzwoń

ADRES

ul. Tadeusza Kościuszki 17C
05-500 Piaseczno


KONTAKT

Email: biuro@hairtoxx.pl 
Telefon: +48 666 351 675

O NAS
    Oficjalna strona Hair.TOXX Polska, wyłącznego importera kosmetyków Hair.TOXX oraz urządzenia do krioterapii włosów Hair.TOXX Frozen Machine.
Autoryzowany Partner Sprzedaży

MFryz - Brands for Professionals

This site was created with Mobirise site theme