Krioterapia włosów
Hair.TOXX

Pionierska technologia, która zamraża
uszkodzenia włosów

Procedury i zabiegi z wykorzystaniem kosmetyków Hair.TOXX

Poszukiwania nowych rozwiązań dla poprawy naszych włosów nigdy nie ustają. Obok naturalnych czynników, które mają negatywny wpływ na nasze włosy, niszczymy je substancjami i zabiegami chemicznymi, osłabiając je i sprawiając, że robią się niezwykle delikatne
i całkowicie odsłonięte, bez żadnej ochrony.

Regenerująca siła zimna jest znana od wieków, stosowana w obszarze krioterapii i medical spa, zwłaszcza w obszarze regeneracji sportowców. Firma Brazilian Secrets Hair jako pionier przeniosła tę technologię do przemysłu kosmetycznego zamykając siłę zimna
w urządzeniu Hair.TOXX Frozen Machine. Ujemna temperatura wytwarzana przez urządzenie działa na wewnętrzną warstwę włosa, koryguje, odnawia i wypełnia zniszczone tkanki. Dzieje się to dzięki zamrożeniu wewnątrz włosa substancji odżywczych i kwasu hialuronowego zawartych w kosmetykach Hair.TOXX w ramach zabiegu Full Treatment. Włosy odzyskują blask, jedwabisty połysk
i strukturę oraz zyskują dodatkową ochronę przed czynnikami zewnętrznymi. 

 

JAK KRIOTERAPIA ODRADZA ZNISZCZONE WŁOSY

ZNISZCZONY WŁOS Z OTWARTĄ ŁUSKĄ
HAIR.TOXX SERUM I MASKA OPATRUJĄ USZKODZENIA
FROZEN MACHINE USZCZELNIA
I ZAMYKA ŁUSKĘ

Zabieg ICE-COLD TREATMENT, czyli krioterapia Hair.TOXX
krok po kroku

Hair.TOXX - Pionier krioterapii włosów!

Na czym polega zabieg krioterapii włosów?

Zobacz jak krok po kroku przeprowadzić zabieg ICE-COLD TREATMENT
z wykorzystaniem kosmetyków z linii profesjonalnej Hair.TOXX oraz urządzenia
Frozen Machine. Film pokazuje efekty przed i po.
Dowiecie się również więcej o naszej marce i produktach oraz jakich kosmetyków używać w domu, aby włosy dłużej były zdrowe i lśniące.

OLEJEK Z JAGÓD AÇAÍ
BEZ PUSZENIA - POŁYSK 3D
IDEALNE DOPEŁNIENIE ZABIEGU

Olejek Açaí jest czymś więcej niż tylko środkiem zapobiegającym puszeniu się włosów, olejek chroni przed wysoką temperaturą i zwiększa połysk, dlatego polecamy zastosować go na ostatnim etapie zabiegu krioterapii, tuż przed suszeniem włosów. 


JAK STOSOWAĆ OLEJEK:

Ochrona przed ciepłem: nałóż 2-3 pompki olejku na wilgotne włosy w połowie ich długości i na końcach, a następnie wysusz włosy, aby nadać im większą gładkość i elastyczność.

Odrobina blasku: rozgrzej jedną pompkę oleju w dłoniach, nałóż na suche włosy w połowie ich długości aż po końce, aby kontrolować puszenie się włosów i nadać im blasku.

Kontroluj puszenie się włosów przez cały dzień: nakładaj na suche końcówki w ciągu dnia, aby je wygładzić i kontrolować puszenie się włosów.

Dodaj blasku każdej stylizacji: dodaj 1-2 krople do swojego ulubionego produktu do stylizacji włosów, w efekcie włosy zyskają miękkość i połysk. 

Serum rewitalizujące REVITALIZING SERUM jako Twoja tarcza ochronna

 Krioterapia włosów Hair.TOXX
FAQ - NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Zalecamy wykorzystanie całej linii Hair.TOXX Home Care (do pielęgnacji domowej), aby utrzymać efekt na dłużej i zagwarantować zdrowie włosów.

Polecamy Hair.TOXX Home Care Line, produkty do pielęgnacji, które zapewniają długotrwałe rezultaty:
• Szampon Vitality Shampoo 300ml - nasycony Açaí Berry
• Maska Vitality Masque 250ml - nasycony Açaí Berry
• Olejek infuzyjny z jagód Acai 60ml / 7ml 

Tak. Kurację Hair.TOXX opracowano tak, aby pomóc każdemu rodzajowi zniszczonych włosów, również kręconym.

Ze względu na jego wielofunkcyjność, czas trwania zabiegu Hair.TOXX może się różnić w zależności od procedury. Stosowany jako pełny zabieg krioterapii, aplikacja może trwać około 2 godziny.

Nie, urządzenie i kosmetyki Hair.TOXX zostały stworzone specjalnie do odbudowy i wzmacniania każdego typu włosów.

Nie, wystarczy podłączyć Frozen Machine do gniazda sieciowego (220V) i włączyć przyciskiem ON/OFF. Poczekaj, aż płytka mrożąca pokryje się lodem, a następnie przejedź prostownicą ok 2-3  razy po każdym paśmie włosów w celu zamrożeniu wcześniej nałożonej mieszanki serum i maski Hair.TOXX. Po zakończeniu pracy należy wyłączyć maszynę przyciskiem ON/OFF i odłączyć je od zasilania. Nie zapomnij wytrzeć prostownicy mrożącej, aby usunąć pozostałości po zabiegu, użyj do tego miękkiej ściereczki.

Chcesz nawiązać z nami współpracę?

KONTAKT

Email

Masz pytania?

Telefon

Zadzwoń

ADRES

ul. Tadeusza Kościuszki 17C
05-500 Piaseczno


KONTAKT

Email: biuro@hairtoxx.pl 
Telefon: +48 666 351 675

O NAS
    Oficjalna strona Hair.TOXX Polska, wyłącznego importera kosmetyków Hair.TOXX oraz urządzenia do krioterapii włosów Hair.TOXX Frozen Machine.
Autoryzowany Partner Sprzedaży

MFryz - Brands for Professionals

Built with Mobirise - More