| KRIOTERAPIA WŁOSÓW HAIR.TOXX

Pionierska technologia, która zamraża uszkodzenia włosów.

Zabieg stworzony do regeneracji ekstremalnie zniszczonych włosów.

Procedury i zabiegi z wykorzystaniem kosmetyków Hair.TOXX

| KRIOTERAPIA WŁOSÓW HAIR.TOXX

Poszukiwania nowych rozwiązań dla poprawy naszych włosów nigdy nie ustają. Obok naturalnych czynników, które mają negatywny wpływ na nasze włosy, niszczymy je substancjami i zabiegami chemicznymi, osłabiając je i sprawiając,
że robią się niezwykle delikatne i całkowicie odsłonięte, bez żadnej ochrony.

Regenerująca siła zimna jest znana od wieków, stosowana w obszarze krioterapii
i medical spa, zwłaszcza w obszarze regeneracji sportowców.
Firma Brazilian Secrets Hair jako pionier przeniosła tę technologię do przemysłu kosmetycznego. Opracowała receptury kosmetyków i połączyła je z ujemną temperaturą wytwarzaną przez urządzenie Hair.TOXX Frozen Machine.
W ten sposób powstał zabieg ICE-COLD Treatment, czyli KRIOTERAPIA włosów Hair.TOXX. Możemy nazwać ją również chirurgią plastyczną włosa, ponieważ wypełniamy włos od środka kwasem hialuronowym, który uzupełnia luki międzykomórkowe, naprawia szczeliny między korą, a łuską włosa, wspomaga nawilżenie, przywraca włosom elastyczność i mięsistość. W tym kontekście kwas hialuronowy odgrywa istotną rolę zarówno w chirurgii plastycznej, jak i w zabiegu krioterapii włosów Hair.TOXX.

ikonki krioterapia Hair.TOXX
Łodyga włosa

W składzie kosmetyków znajdują się również jagody Açaí, jeden z najsilniejszych antyoksydantów w przyrodzie pochodzący z lasów Amazonii. Açaí to brazylijski owoc bogaty w antocyjany, które stanowią naturalny mechanizm ochronny przed stresorami środowiskowymi i jest 30 razy silniejszy od winogron. Jego moc antyoksydacyjna chroni włosy przed utratą melaniny, degradacją aminokwasów i blaknięciem koloru spowodowanym promieniowaniem UV.  Kosmetyki z linii profesjonalnej Hair.TOXX zawierają również masło awokado, które reguluje gospodarkę lipidową i poprawia wchłanianie składników odżywczych, a także wodę lodowcową, propolis, mirrę, pantenol oraz olej z nasion babasu. Dowiedz się więcej o naszych składnikach >>

Do zabiegu krioterapii włosów wykorzystujemy urządzenie Frozen Machine, które generuje temperaturę -16 stopni. Powszechnie wiadomo, że temperatura ujemna zmienia stan skupienia wody z ciekłego w stały i to właśnie ten efekt "skurczu" wykorzystujemy podczas zabiegu krioterapii, aby wtłoczyć w głąb włosa kwas hialuronowy oraz inne substancje odżywcze zawarte w kosmetykach Hair.TOXX. Ujemna temperatura wytwarzana przez urządzenie FROZEN MACHINE działa na wewnętrzną i zewnętrzną warstwę włosa, koryguje, odnawia i wypełnia zniszczone tkanki. Włosy odzyskają blask, jedwabisty połysk i strukturę oraz zyskają dodatkową ochronę przed czynnikami zewnętrznymi.

efekty przed-po krioterapia włosów Hair.TOXX

Włosy po zabiegu będą:
ODBUDOWANE | ELASTYCZNE | MIĘKKIE | MIĘSISTE | LEKKIE | LŚNIĄCE

Po zabiegu krioterapii włosy są miękkie, mięsiste, a jednocześnie lekkie. Odbudowane mostki dwusiarczkowe sprawiają, że włosy są mocne, elastyczne
i gotowe na kolejne metamorfozy. Jest to całkowicie bezpieczny zabieg, który nie zmienia struktury włosów, co oznacza, że loki odzyskają swój skręt i zostaną pięknie podkreślone oraz nawilżone, a włosy proste będą wygładzone i pełne blasku.

Dlaczego uwielbiam wykonywać zabieg krioterapii Hair.TOXX
w połączniu z koloryzacją?


"Odpowiedź jest prosta, efekt jest rewelacyjny. Włosy stają się sypkie, zdyscyplinowane, jedwabiste, maksymalnie nawilżone,
nabierają pięknego blasku, a pożądany kolor głębi i trójwymiarowości, a do tego zostanie z nami na dłużej.

Fantastyczne w krioterapii włosów Hair.TOXX jest to, że można ją wykonywać na każdym rodzaju włosów,
zarówno przed jak i po koloryzacji lub rozjaśnianiu. Jeśli włosy są bardzo zniszczone zalecam
wykonać krioterapię tuż przed zabiegami chemicznymi, aby wzmocnić włosy, ochronić je
i przygotować tak naprawdę do każdej metamorfozy".

Polecam
Andrzej Wierzbicki

Andrzej Wierzbicki - ambasador marki Hair.TOXX

JAK KRIOTERAPIA ODRADZA ZNISZCZONE WŁOSY?

Łuska włosa przed zabiegiem krioterapii Hair.TOXX
ZNISZCZONY WŁOS Z OTWARTĄ ŁUSKĄ
Łuska włosa wypełniona mieszanką regeneracyjną Hair.TOXX
HAIR.TOXX SERUM I MASKA OPATRUJĄ USZKODZENIA
Łuska włosa po zamrożeniu składników odżywczych
FROZEN MACHINE USZCZELNIA
I ZAMYKA ŁUSKĘ

| EFEKTY ZABIEGÓW PRZED I PO

PRODUKTY

NIEZBĘDNE DO WYKONANIA ZABIEGU KRIOTERAPII WŁOSÓW
Myjemy włosy szamponem Gentle Hair.TOXX
SZAMPON GENTLE CLARIFIER

Czytaj dalej >

Mieszanka maski i serum Hair.TOXX
REVITALIZING SERUM I MASKA PROTECTIVE

 Czytaj dalej >

Zamrażamy urządzeniem Frozen Machine
URZĄDZENIE FROZEN MACHINE HAIR.TOXX

Czytaj dalej >

Finisz zabiegu olejek Açai
OLEJEK AÇAÍ 

Czytaj dalej >

IDEALNE ZAKOŃCZNIE KAŻDEGO ZABIEGU

OLEJEK Z JAGÓD AÇAÍ LUB ODŻYWKA W SPRAYU
AÇAÍ BERRY OIL HAIR.TOXX
Olejek z jagód Açai
-ZERO FRIZZ HAIR.TOXX
Odżywka bez spłukiwania -Zero Frizz Leave-in

 Rytuał - KRIOTERAPIA WŁOSÓW
FAQ - NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

W zależności od długości, gęstości i stopnia porowatości włosów, zabieg może trwa od 45 minut do 1,5 godziny. W wyjątkowych sytuacjach, czyli w przypadku włosów bardzo długich i wymagających, czas zabiegu może wynieść do 2 godzin. Podany czas mierzony jest od rozpoczęcia mycia włosów do ich końcowego wysuszenia. 

Nie zalecamy stosowania produktów, które nie zostały przebadane pod kątem działania temperatury ujemnej. Proszę zwrócić uwagę, że temperatura poniżej zera stopni zmienia stan skupienia i wpływa na zachowanie się produktu co może skutkować powierzchownymi, krótkotrwałymi efektami, brakiem jakichkolwiek efektów, a nawet uszkodzeniem włosa. Kosmetyki Hair.TOXX i ich składy oraz wszystkie procedury zostały odpowiednio przygotowane, aby zabieg krioterapii był całkowicie bezpieczny i skuteczny. Bogata formuła kosmetyków, ich struktura i rozmiar cząsteczki uzupełnione o naszą ekskluzywną technologię Lipophilic Complex powstały z udziałem trychologów. Krioterapię Hair.TOXX możemy nazwać również chirurgią plastyczną włosa, ponieważ wypełniamy go od środka kwasem hialuronowym, który uzupełnia luki międzykomórkowe, naprawia szczeliny między korą, a łuską włosa, wspomaga nawilżenie, przywraca włosom elastyczność i mięsistość.

Tak. Wszystkie rytuału Hair.TOXX opracowano tak, aby pomóc każdemu rodzajowi zniszczonych włosów. Bardzo ważne jest, aby przeprowadzić wywiad z Klientem, aby poznać historię włosów oraz oczekiwania Klienta i plany co do przyszłych metamorfoz. Dzięki temu będziemy mogli dopasować odpowiedni rytuał i zaplanować kurację nawet ekstremalnie zniszczonych włosów.  Wszystkie zabiegi Hair.TOXX są całkowicie bezpieczne, a ich zadaniem jest zregenerować włos od środka i wypielęgnować bez ryzyka uszkodzenia czy obciążenia.

Jeśli wykonywane były wcześniej inne zabiegi chemiczne jak prostowanie keratynowe czy nanoplastia to tutaj istotne jest czy efekty tych zabiegów wciąż są widoczne i czy mamy szansę dostać się w głąb włosa, aby wypełnić go kwasem hialuronowych.

To jakich kosmetyków będziemy używać w domu po zabiegu nie jest bez znaczenia. Pielęgnacja domowa powinna być kontynuacją kuracji, która została wykonana w salonie, aby zapewnić jak najdłuższe efekty i zdrowie włosów. Po zabiegu krioterapii włosy są zregenerowane i wypełnione, a zadaniem Klienta w domu powinno być zadbanie o to, aby dostarczone składniki nie zostały wypłukane zbyt agresywnymi produktami. Bardzo duże znaczenie ma równowaga PEH używanych kosmetyków oraz poziomy pH, dzięki czemu włosy będą wygładzane, odżywiane i pielęgnowane bez ryzyka "przeproteinowania". W tym celu powstała cała gama produktów do pielęgnacji domowej Hair.TOXX oraz nowy rytuał ICY EXPERIENCE z wykorzystanie czepka mrożącego. 

Ogromne znaczenie ma poziom zniszczenia włosów, to jaki Klientka ma tryb życia oraz jakich kosmetyków używa w domu. Średnio jest to 6 tygodni, ale efekty potrafią utrzymywać się znacznie dłużej, nawet 3 miesiące. Wszystko zależy od stanu łuski i historii włosa. Proszę pamiętać, że krioterapia Hair.TOXX to regeneracja włosów od środka, która leczy włosy, przywraca ich strukturę i odnawia wiązania dwusiarczkowe, dzięki czemu włos odzyskuje siłę, elastyczność i można go poddawać każdej metamorfozie o jakiej Klientka marzy.
Nie tworzymy na zewnątrz włosa sztucznych warstw, dlatego właściwa pielęgnacja po zabiegu jest bardzo ważna dla potrzymania efektów.

Jeśli włos jest wysuszony i wymaga regeneracji to możemy wykonać zabieg krioterapii. Zasada nadrzędna jest taka, że zabieg krioterapii wykonujemy wtedy kiedy włosy faktycznie tego potrzebują. Zalecamy, żeby przerwa między zabiegami krioterapii nie było krótsza niż 10 dni. Świetnie sprawdza się krioterapia w formie terapii, czyli serii trzech zabiegów (po wykonaniu pierwszego, kolejny wykonujemy za ok. 3 tygodnie, a ostatni za 1,5 miesiąca).

INNE RYTUAŁY HAIR.TOXX

rytuał odnowa açai Hai.TOXX
ODNOWA AÇAÍ

Pielęgnacja skóry głowy i odżywienia łodygi włosa jednocześnie z wykorzystaniem...

rytuał kontrola puszenia Hair.TOXX

KONTROLA PUSZENIA

W zależności od grubości kosmyków możemy wybrać rytuał dla włosów grubych lub cienkich, który...

rytuał pielęgnacja skóry głowy Hair.TOXX
PIELĘGNACJA SKÓRY GŁOWY

Odświeżający zabieg, który działa antybakteryjnie, pomaga w walce z łupieżem i zmniejsza...

rytuał açai booster Hair.TOXX
AÇAÍ BOOSTER

Dla włosów niewymagających głębokiej rekonstrukcji, ale są suche, potrzebują nawilżenia, ochrony oraz...

rytuał icy expierience Hair.TOXX
ICY EXPERIENCE

Kosmetyki z linii domowej Hair.TOXX  w połączeniu
z czepkiem mrożącym to nowy wymiar pielęgnacji...

Chcesz nawiązać z nami współpracę?

KONTAKT

Email

Napisz do nas

Telefon

Zadzwoń

Formularz kontaktowy

Dołącz do nas

ADRES

ul. Puławska 403A
02-801 Warszawa


KONTAKT

Email:
biuro@hairtoxx.pl 

Telefon:
+48 666 351 675
+48 606 199 959

O NAS
    Oficjalna strona Hair.TOXX Polska, wyłącznego importera kosmetyków Hair.TOXX oraz urządzenia do krioterapii włosów Hair.TOXX Frozen Machine.
 

This website was built with Mobirise