Krioterapia włosów - urządzenie Frozen Machine Hairtoxx

Frozen Machine
Exclusive for Professionals

Urządzenie do krioterapii Hair.TOXX Frozen Machine zostało zaprojektowane jako ekskluzywne rozwiązanie dla salonów. Gwarantuje bezinwazyjną aplikację oraz daje uczucie świeżości.
Bogata formuła kosmetyków Hair.TOXX, które zawierają kwas hialuronowy, jagody Açaí oraz masło awokado uzupełnione o naszą ekskluzywną technologię Lipophilic Complex w połączeniu
z działaniem maszyny dają spektakularne rezultaty. 

Ice-Cold Treatment
Urządzenie do krioterapii włosów FROZEN MACHINE

Osiąga temperaturę -16°C gwarantując maksymalną absorpcję składników odżywczych zawartych w kosmetykach Hair.TOXX. Jego głównym zadaniem jest chronić strukturę włosa
i zamrażać we wszystkich jego warstwach substancje odżywcze, gwarantując ich piękny wygląd. Urządzenie jest bardzo łatwe w obsłudze, a element mrożący przypomina wyglądem prostownicę do włosów, jednak jego działanie różni się całkowicie. Po osiągnięciu temperatury pracy płytka termiczna pokrywa się lodem. Zabieg nie powoduje efektu prostowania, dzięki czemu krioterapię można stosować do wszystkich rodzajów włosów, również do kręconych.

Czy wiesz, że... ?

Regenerująca siła zimna jest znana od wieków, stosowana w krioterapii i medical spa, zwłaszcza w obszarze regeneracji sportowców. Producent kosmetyków Hair.TOXX, firma Brazilian Secrets Hair, jako pionier przeniosła tę technologię
do przemysłu kosmetycznego zamykając siłę zimna w urządzeniu Frozen Machine. Ujemna temperatura w połączeniu
z dedykowanymi kosmetykami do krioterapii Hair.TOXX Full Treatment - Linia Profesjonalna, dają wspaniałe efekty
oraz zapewniają bezpieczeństwo każdego zabiegu.

Jak działa na włosy urządzenie Frozen Machine Hair.TOXX?

Ujemna temperatura wytwarzana przez urządzenie działa na wewnętrzną warstwę włosa, koryguje, odnawia i wypełnia zniszczone tkanki. Dzieje się to dzięki zamrożeniu wewnątrz włosa substancji odżywczych i kwasu hialuronowego zawartych w kosmetykach Hair.TOXX
w ramach zabiegu Full Treatment. Włosy odzyskują blask, jedwabisty połysk i strukturę
oraz zyskują dodatkową ochronę przed czynnikami zewnętrznymi.

Łuska włosa
W jakim celu powstało urządzenie Frozen Machine?

Urządzenie Frozen Machine powstało w celu wzmocnienia i przedłużenia efektów kuracji Hair.TOXX Full Treatment, do której przeprowadzenia niezbędne są:

> oczyszczający szampon GENTLE CLARIFIER,
> serum rewitalizujące REVITALIZING SERUM,
> maska odbudowująca PROTECTIVE MASQUE

Doskonałym wykończeniem każdej kuracji jest zastosowanie olejku z jagód Acai.

SEKRETEM KRIOTERAPII WŁOSÓW SĄ KOSMETYKI HAIR.TOXX

Profesjonalne kosmetyki do krioterapii włosów Hair Toxx
LINIA PROFESJONALNA - kosmetyki do krioterapii włosów

Profesjonalna linia Hair.TOXX stworzona została do przeprowadzania zabiegów regeneracyjnych, odżywczych i krioterapii włosów. Zastrzeżona dla salonów.

Kosmetyki do pielęgnacji domowej Hair Toxx
LINIA DOMOWA - kosmetyki przedłużające efekty zabiegów

Linia pielęgnacyjna Home Care Line Hair.TOXX pozwala zachować zdrowe,
błyszczące, gładkie włosy, odporne na czynniki chemiczne i środowiskowe włosy.

Na czym polega krioterapia włosów
czytaj więcej >

Urządzenie do krioterapii włosów FROZEN MACHINE
FAQ - NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Kosmetyki Hair.TOXX oraz urządzenie FROZEN MACHINE zostały tak zaprojektowane, aby stanowić kompletny, bezpiecznych i skuteczny zestaw do przeprowadzenia zabiegu krioterapii. Podczas gdy sam zabieg z użyciem kosmetyków Hair.TOXX rekonstruuje włosy od wewnątrz, wypełniając wszystkie uszkodzone obszary włosa kwasem hialuronowym, Frozen Machine “zamraża” uszkodzenia, doskonale uszczelnienia łuskę włosa zimnem i zamyka w nim aktywne składniki. Ujemna temperatura sprawia, że włosy są bardziej błyszczące i miękkie, łuski włosów dokładnie uszczelnione. Użycie Frozen Machine wzmacnia i przyspiesza działanie kuracji Hair.TOXX Full Treatment oraz sprawia, że jej efekty utrzymują się dłużej. Bogata formuła kosmetyków, które w składzie zwierają kwas hialuronowy, jagody Açaí, masło awokado w połączeniu z działaniem maszyny dają spektakularne rezultaty.

Nie zalecamy używania urządzenia bez właściwego przygotowania włosów do zabiegu i położenia mieszanki serum oraz maski Hair.TOXX, które chronią włos i zapewniają odpowiedni poślizg.
Nie zalecamy używania urządzenia Frozen Machine z dowolnymi kosmetykami, które nie są dedykowane do zabiegu krioterapii, a ich skład chemiczny nie został odpowiednio przebadany pod kątem bezpieczeństwa zabiegu i oczekiwanych efektów.  

Nie. Urządzenie Frozen Machine zostało zaprojektowane specjalnie po to, aby wzmocnić efekty zabiegu Hair.TOXX Full Treatment.

Urządzenie potrzebuje do 5 minut, aby osiągnąć maksymalną temperaturę zamrażania. Czas ten może się różnić w zależności od wydajności zasilania (220V) i temperatury otoczenia w pomieszczeniu, w którym urządzenie jest używane. Należy poczekać, aż płytka w pełni zamarznie i pokryje się warstwą lodu.

Po zakończeniu pracy należy wyłączyć maszynę przyciskiem ON/OFF i odłączyć ją od zasilania. Nie zapomnij wytrzeć prostownicy mrożącej, aby usunąć pozostałości po zabiegu, użyj do tego miękkiej ściereczki.

Pełny zbiornik może wystarczyć nawet na 100 godzin pracy, w zależności od częstotliwości używania, uszkodzeń włosów i temperatury otoczenia, w którym urządzenie jest używane. Do uzupełniania zbiornika należy stosować wyłącznie organiczny płyn chłodniczy (różowy płyn do chłodnic). Nie należy stosować innych kategorii płynów (innych kolorów) ani żadnego innego rodzaju płynu.

Urządzenie Frozen Machine Hair.TOXX jest przeznaczone wyłącznie dla salonów fryzjerskich. Zastrzegamy sobie prawo do weryfikacji kwalifikacji do wykonywania zawodu fryzjera, lub prowadzenia właściwej działalności gospodarczej.  

Chcesz nawiązać z nami współpracę?

KONTAKT

Email

Masz pytania?

Telefon

Zadzwoń

ADRES

ul. Tadeusza Kościuszki 17C
05-500 Piaseczno


KONTAKT

Email: biuro@hairtoxx.pl 
Telefon: +48 666 351 675

O NAS
    Oficjalna strona Hair.TOXX Polska, wyłącznego importera kosmetyków Hair.TOXX oraz urządzenia do krioterapii włosów Hair.TOXX Frozen Machine.
Autoryzowany Partner Sprzedaży

MFryz - Brands for Professionals

Mobirise page maker - Go now