Krioterapia włosów - urządzenie Frozen Machine Hairtoxx

| FROZEN MACHINE
Exclusive for Professionals

Urządzenie do krioterapii Hair.TOXX Frozen Machine zostało zaprojektowane jako ekskluzywne rozwiązanie dla salonów. Gwarantuje bezinwazyjną aplikację oraz daje uczucie świeżości. Bogata formuła kosmetyków Hair.TOXX, które zawierają kwas hialuronowy, jagody Açaí oraz masło awokado uzupełnione o naszą ekskluzywną technologię Lipophilic Complex w połączeniu z działaniem maszyny dają spektakularne rezultaty. 

Ice-Cold Treatment
| Urządzenie do krioterapii włosów FROZEN MACHINE KRYOTHERAPY

Osiąga temperaturę -16°C gwarantując maksymalną absorpcję składników odżywczych zawartych w kosmetykach Hair.TOXX. Jego głównym zadaniem jest chronić strukturę włosa i "zamrażać" we wszystkich jego warstwach substancje odżywcze, gwarantując ich piękny wygląd. Urządzenie jest bardzo łatwe w obsłudze. Element mrożący przypomina wyglądem prostownicę do włosów, jednak jego działanie różni się całkowicie. Po osiągnięciu temperatury pracy płytka termiczna pokrywa się szronem. Nie powoduje efektu prostowania, dzięki czemu krioterapię Hair.TOXX można stosować do wszystkich rodzajów włosów, również do kręconych.

Czy wiesz, że... ?

Regenerująca siła zimna jest znana od wieków, stosowana w krioterapii i medical spa, zwłaszcza w obszarze regeneracji sportowców. Producent kosmetyków Hair.TOXX, firma Brazilian Secrets Hair, jako pionier przeniosła tę technologię
do przemysłu kosmetycznego, zamykając siłę zimna w urządzeniu Frozen Machine. Ujemna temperatura w połączeniu
z dedykowanymi kosmetykami do krioterapii Hair.TOXX - Linia Profesjonalna, dają wspaniałe efekty
oraz zapewniają bezpieczeństwo każdego zabiegu.

Mobirise Website Builder

Jak działa na włosy urządzenie Frozen Machine Hair.TOXX Kryotherapy?

Powszechnie wiadomo, że temperatura ujemna zmienia stan skupienia wody z ciekłego w stały i to właśnie ten efekt "skurczu" wykorzystujemy podczas zabiegu krioterapii, aby wtłoczyć w głąb włosa kwas hialuronowy oraz inne substancje odżywcze zawarte w kosmetykach Hair.TOXX. Ujemna temperatura wytwarzana przez urządzenie FROZEN MACHINE działa na wewnętrzną i zewnętrzną warstwę włosa, koryguje, odnawia i wypełnia zniszczone tkanki. Włosy odzyskają blask, jedwabisty połysk i strukturę oraz zyskają dodatkową ochronę przed czynnikami zewnętrznymi.

W jakim celu powstało urządzenie Frozen Machine?

Urządzenie Frozen Machine powstało w celu wzmocnienia i przedłużenia efektów wszystkich 7 rytuałów Hair.TOXX do przeprowadzenia których niezbędne są:

> oczyszczający szampon GENTLE CLARIFIER
> szampon peelingujący FROST
> serum rewitalizujące REVITALIZING SERUM
> maska odbudowująca PROTECTIVE MASQUE

Doskonałym wykończeniem każdej kuracji jest zastosowanie olejku z jagód Açaí lub odżywki w sprayu Zero Frizz Leave-in.

Kosmetyki Hair.TOXX + urządzenie Frozen Machine = KRIOTERAPIA

Budowa urządzenia FROZEN MACHINE Hair.TOXX Kryotherapy

| ORYGINALNE URZĄDZENIE DO KRIOTERAPII HAIR.TOXX

Kupując urządzenie Frozen Machine Kryotherapy otrzymujesz maszynę od razu gotową do pracy. Płyn chłodzący jest na maksymalnym poziomie i nie wymaga uzupełnienia wcześniej niż po 100 godzinach działania. Urządzenie jest bardzo proste w obsłudze. Wystarczy podłączyć je do zasilania, aby po około 5 minutach osiągnęło około – 16 stopni Celsjusza i płytka mrożąca pokryła się lodem. Nie ma żadnej regulacji, urządzenie cały czas dąży do uzyskania maksymalnej mocy chłodzenia. Dla najlepszej wydajności, podczas pracy trzymaj urządzenie na wysokości ramion klienta np. na pomocniku fryjerskim, dzięki temu szybko uzyska pożądaną temperaturę.

Urządzenie Hair.TOXX jako jedyne oznaczone jest oficjalnym znakiem krioterapii.

POZNAJ WSZYSTKIE RYTUAŁY HAIR.TOXX Z WYKORZYSTANIEM URZĄDZENIA FROZEN MACHINE

| SEKRETEM KRIOTERAPII WŁOSÓW SĄ KOSMETYKI HAIR.TOXX

Profesjonalne kosmetyki do krioterapii włosów Hair Toxx
LINIA PROFESJONALNA - kosmetyki do krioterapii włosów

Profesjonalna linia Hair.TOXX stworzona została do pracy w temperaturze ujemnej oraz wspierania innych zabiegów chemicznych. Zastrzeżona dla salonów fryzjerskich i gabinetów trychologicznych.

Kosmetyki do pielęgnacji domowej Hair Toxx
LINIA DOMOWA - kosmetyki przedłużające efekty zabiegów

Linia pielęgnacyjna Hair.TOXX pozwala zachować zdrowe, błyszczące, gładkie włosy, odporne na czynniki chemiczne i środowiskowe. Produkty dostępne w salonach Hair.TOXX.

Urządzenie do krioterapii włosów FROZEN MACHINE
FAQ - NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Kosmetyki Hair.TOXX oraz urządzenie FROZEN MACHINE to kompletny, bezpiecznych i skuteczny zestaw do przeprowadzenia zabiegu krioterapii. Kosmetyki Hair.TOXX zostały stworzone i przebadane pod kątem pracy w ujemnej temperaturze. Ich skład i struktura została specjalnie opracowana, by gwarantować efekty.

Nie zalecamy używania urządzenia bez właściwego przygotowania włosów do zabiegu i położenia mieszanki serum oraz maski Hair.TOXX, które chronią włos i zapewniają odpowiedni poślizg.
Nie zalecamy używania urządzenia Frozen Machine z dowolnymi kosmetykami, które nie są dedykowane do zabiegu krioterapii, a ich skład chemiczny nie został odpowiednio przebadany pod kątem bezpieczeństwa zabiegu i oczekiwanych efektów.  

Nie. Urządzenie Frozen Machine zostało zaprojektowane specjalnie po to, aby wzmocnić działanie kosmetyków Hair.TOXX.

Urządzenie Frozen Machine służy do przeprowadzenia lodowych rytuałów Hair.TOXX w tym krioterapii włosów. Urządzenie generuje temperaturę
– 16 stopni Celsjusza, która wtłacza składniki odżywcze zawarte w kosmetykach Hair.TOXX w głąb włosa, opatruje uszkodzenia i zamyka łuskę włosa. 

Urządzenie potrzebuje do 5 minut, aby osiągnąć maksymalną temperaturę zamrażania. Czas ten może się różnić w zależności od wydajności zasilania (220V) i temperatury otoczenia w pomieszczeniu, w którym urządzenie jest używane. Należy poczekać, aż płytka w pełni zamarznie i pokryje się warstwą lodu.

Po zakończeniu pracy należy wyłączyć maszynę przyciskiem ON/OFF i odłączyć ją od zasilania. Nie zapomnij wytrzeć prostownicy mrożącej, aby usunąć pozostałości po zabiegu, użyj do tego miękkiej ściereczki lub papierowego ręcznika.

Nowe urządzenie Frozen Machine jest gotowe do pracy i nie ma potrzeby uzupełniania płynu. Pełny zbiornik może wystarczyć nawet na 100 godzin pracy, w zależności od częstotliwości używania, uszkodzeń włosów i temperatury otoczenia, w którym urządzenie jest używane. Jeśli wskaźnik płynu się obniży należy uzupełnić płyn chłodniczy. Do uzupełniania zbiornika należy stosować wyłącznie organiczny płyn chłodniczy (różowy płyn do chłodnic). Nie należy stosować innych kategorii płynów (innych kolorów) ani żadnego innego rodzaju płynu czy koncentratów.

Urządzenie Frozen Machine Hair.TOXX jest przeznaczone wyłącznie dla profesjonalistów (fryzjerów, stylistów, trychologów). Można zakupić je tylko u oficjalnego dystrybutora, którym jest Hair.TOXX Poland (J&S Brands Sp. z o.o.). Zastrzegamy sobie prawo do weryfikacji kwalifikacji do wykonywania zawodu fryzjera, lub prowadzenia właściwej działalności gospodarczej.  

Chcesz nawiązać z nami współpracę?

KONTAKT

Email

Napisz do nas

Telefon

Zadzwoń

Formularz kontaktowy

Dołącz do nas

ADRES

ul. Puławska 403A
02-801 Warszawa


KONTAKT

Email:
biuro@hairtoxx.pl 

Telefon:
+48 666 351 675
+48 606 199 959

O NAS
    Oficjalna strona Hair.TOXX Polska, wyłącznego importera kosmetyków Hair.TOXX oraz urządzenia do krioterapii włosów Hair.TOXX Frozen Machine.
 

This web page was designed with Mobirise